مرتضی ابراهیمی، مدیر مؤسسه قرآنی نسیم ثقلین، با اشاره به دوره‌های تابستانه مؤسسه، اظهار کرد: به منظور مؤانست و نهادینه کردن آموزه‌های قرآنی و سیره اهل‌بیت(ع) در زندگی فردی و اجتماعی، دوره‌های تفسیر موضوعی قرآن (خانواده از منظر کلام وحی) و شرح خطبه متقین با تدریس حجت‌الاسلام سلامت، شرح و تفسیر صحیفه سجادیه با تدریس حجت‌الاسلام اعوانی و مهدویت و چیستی وظایف ما نسبت به امام زمان(عج) با تدریس حجت‌الاسلام گلپور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رویکرد این دوره‌ها ارائه مطالب به صورت کاربردی و به روشی نوین است، اظهار کرد: ارائه مشاوره حفظ قرآن کریم، مرور محفوظات و برنامه تثبیت از دیگر برنامه‌های این مؤسسه است که روزهای یکشنبه از ساعت ۱۹ تا ۲۰ با حضور اساتید کشوری انجام می‌گیرد.

ابراهیمی ادامه داد: به دلیل شرایط کرونایی کشور، دوره‌ها در بستر فضای مجازی و با استفاده از برنامه اسکای‌روم انجام می‌شود. همچنین علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، تا ۳۱ تیرماه فرصت دارند در روزهای زوج از ساعت ۹ تا ۱۳ با شماره‌های ۰۹۱۰۴۷۰۷۹۷۲ و ۳۷۷۳۲۴۱۷-۰۲۵ تماس بگیرند یا از طریق پیام‌رسان ایتا به نشانی faezoon_admin‌@ پیام دهند.

انتهای پیام.